Wspieramy profesjonalistów

Wydawnictwo medyczne AsteriaMed tworzy zgrany zespół ludzi, których wyróżnia żywiołowość, prawdziwa pasja, intuicja a także otwartość na nowe wyzwania poparta doświadczeniem zawodowym. 

Wydawnictwo każdego dnia w myśl zasady z naszego motta Wspieramy profesjonalistów – dostarcza lekarzom i pacjentom fachową, aktualną, różnorodną i starannie wyselekcjonowaną wiedzę medyczną w formie książek, czasopism, broszur, przedruków, reprintów a także aplikacji mobilnych. 

Współpracujemy z cenionymi autorami wydając unikalne i wartościowe publikacje skierowane zarówno do specjalistów jak i do szerokiego grona osób z obszaru medycyny (lekarzy, farmaceutów, personelu medycznego). 

W porozumieniu z naszymi klientami, poszukujemy najciekawszych i najbardziej aktualnych pozycji, które ukazały się na świecie. Dzięki dobrej współpracy z licznymi wydawnictwami zagranicznymi i sprawdzonymi tłumaczami, sprawnie wydajemy tłumaczone pozycje dla polskiego odbiorcy. 

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, zdobytym w działach sprzedaży i marketingu korporacji farmaceutycznych, wspieramy także przygotowanie i implementację kampanii marketingowych.

Metody naszej pracy 

ŚWIATOWE OPRACOWANIA

Współpracujemy z wiodącymi wydawnictwami z całego świata.
Oferujemy przekłady renomowanych tytułów.

AKTUALNA WIEDZA

Nasi autorzy to wybitni naukowcy, którzy chcą podzielić się z czytelnikami efektami swojej pracy.

AUTORSKIE POMYSŁY

Nasze wydawnictwo to nie tylko książki, ale także szereg materiałów opracowanych specjalnie na potrzeby Klientów.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Wiedza podana w przystępnej formie oraz najwyższa jakość oferowanych usług to podstawa naszej działalności.